49-CBSF-5.0X6.5X0.4
Description
RF SHIELD 5" X 6.5" THROUGH HOLE
DataSheet
49-CBSF-5.0X6.5X0.4 PDF
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.400" (10.16mm)
Length - Overall:6.500" (165.10mm)
Width - Overall:5.000" (127.00mm)