40X-CBSPSV-1.75X2.5X0.28
Manufacturer
Leader Tech Inc.
VIGOR # :
Description
RF SHIELD 1.75" X 2.5" SMD
Catalog
RF Shields
DataSheet
40X-CBSPSV-1.75X2.5X0.28 PDF
Type Description
Series:40-CBS
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Cover
Height - Overall:0.280" (7.11mm)
Length - Overall:2.500" (63.50mm)
Width - Overall:1.750" (44.45mm)