21L-CBSA-2.0X6.0X0.225
Description
RF SHIELD 2" X 6" SMD T/H
DataSheet
21L-CBSA-2.0X6.0X0.225 PDF
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.225" (5.72mm)
Length - Overall:6.000" (152.40mm)
Width - Overall:2.000" (50.80mm)