21L-CBSA-2.75X5.25X0.225
Description
RF SHIELD 2.75" X 5.25" SMD T/H
DataSheet
21L-CBSA-2.75X5.25X0.225 PDF
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.225" (5.72mm)
Length - Overall:5.250" (133.35mm)
Width - Overall:2.750" (69.85mm)