42-CBSA-4.0X6.0X0.4
Description
RF SHIELD 4" X 6" THROUGH HOLE
DataSheet
42-CBSA-4.0X6.0X0.4 PDF
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.400" (10.16mm)
Length - Overall:6.000" (152.40mm)
Width - Overall:4.000" (101.60mm)