47-CBSA-4.5X5.75X0.4
Description
RF SHIELD 4.5" X 5.75" T/H
DataSheet
47-CBSA-4.5X5.75X0.4 PDF
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.400" (10.16mm)
Length - Overall:5.750" (146.05mm)
Width - Overall:4.500" (114.30mm)