29-CBSA-3.0X4.5X0.2
Manufacturer
Leader Tech Inc.
VIGOR # :
Description
RF SHIELD 3" X 4.5" SMD T/H
Catalog
RF Shields
DataSheet
29-CBSA-3.0X4.5X0.2 PDF
Type Description
Series:20-CBS
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.200" (5.08mm)
Length - Overall:4.500" (114.30mm)
Width - Overall:3.000" (76.20mm)