48-CBSA-2.75X3.5X0.4
Description
RF SHIELD 2.75" X 3.5" T/H
DataSheet
48-CBSA-2.75X3.5X0.4 PDF
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.400" (10.16mm)
Length - Overall:3.500" (88.90mm)
Width - Overall:2.750" (69.85mm)