83-CBSF-4.5X6.5X0.8
Manufacturer
Leader Tech Inc.
VIGOR # :
Description
RF SHIELD 4.5" X 6.5" T/H
Catalog
RF Shields
DataSheet
83-CBSF-4.5X6.5X0.8 PDF
Type Description
Series:80-CBS
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.800" (20.32mm)
Length - Overall:6.500" (165.10mm)
Width - Overall:4.500" (114.30mm)