4692PA51G01390
Manufacturer
Laird - Performance Materials
VIGOR # :
Description
GK NICU NRSG PU V0 DSH
Catalog
RFI and EMI - Contacts, Fingerstock and Gaskets
DataSheet
4692PA51G01390 PDF
Type Description
Series:51G
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Fabric Over Foam
Shape:D-Shape
Width:0.252" (6.40mm)
Length:13.900" (353.06mm)
Height:0.142" (3.60mm)