BRT-40X18A
Manufacturer
Banner Engineering
VIGOR # :
Description
REFLECTOR 40 X 18MM
Catalog
Accessories
DataSheet
BRT-40X18A PDF
Type Description
Series:BRT
Package:Box
Part Status:Active
Accessory Type:Reflector
For Use With/Related Products:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
E11980
E11980
FIXING STRAP FOR CLEAN-LINE CYLI
12362
ADAPTER BOARD CSI-2 WANDBOARD
CLE1PX
CLE1PX
ELECTRODE EXTENTION 1000MM
SiT3372AC-1B2-30NY90.000000X
SiT3372AC-1B2-30NY90.000000X
XTAL OSC VCXO 90.0000MHZ LVPECL
BRT-40X18A
BRT-40X18A
REFLECTOR 40 X 18MM
L17RRD2F1410K
L17RRD2F1410K
DSUB SCKT RR RELEASE CNTCT
S0603-3N3H3C
S0603-3N3H3C
FIXED IND 3.3NH 700MA 100 MOHM