MS47WS-900
Manufacturer
Omron Automation & Safety Services
VIGOR # :
Description
MS47 WELD SHIELD 900MM
Catalog
Accessories
DataSheet
MS47WS-900 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Accessory Type:-
For Use With/Related Products:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
MSF47-IP67-825
MSF47-IP67-825
LT CURTAIN COVER PAIR
E3B2-D2M4D-US
E3B2-D2M4D-US
SENS RELAY TIMER 2M DIFFUSE REFL
MSF4800-IP67-1240
MSF4800-IP67-1240
IP67 ENCLOSURE
HV1825Y472JXHATHV
HV1825Y472JXHATHV
CAP CER 4700PF 3KV X7R 1825
1210J1K00561KAR
1210J1K00561KAR
CAP CER 560PF 1KV C0G/NP0 1210
BACC63CT19D28PB
BACC63CT19D28PB
BACC 28C 26#20, 2#16 PIN PLUG
MS47WS-900
MS47WS-900
MS47 WELD SHIELD 900MM