SD270115
Manufacturer
Carlo Gavazzi
VIGOR # :
Description
SENSOR RLY 115VAC DPDT NAMUR
Catalog
Amplifiers
DataSheet
SD270115 PDF
Type Description
Series:SD
Package:Box
Part Status:Active
Amplifier Type:General Purpose
Voltage - Supply:115V
Output Type:Relay
Current - Supply:1.2 mA
Operating Temperature:-20°C ~ 50°C