25T-40SJ-1024NV1ROC-SMY-S3
Description
2.5" DIA. 1" DIA. BORE 1.75" TO
DataSheet
25T-40SJ-1024NV1ROC-SMY-S3 PDF
Output Type:Open Collector
Pulses per Revolution:1024
Voltage - Supply:5V ~ 28V
Actuator Type:40mm Open Center