DX80N2Q45TH
Manufacturer
Banner Engineering
VIGOR # :
Description
WIRELESS Q45 TEMPERATURE AND HUM
Catalog
Multifunction
DataSheet
DX80N2Q45TH PDF
Type Description
Series:Q45
Package:Box
Part Status:Active
Sensor Type:Humidity, Temperature (IoT Finished Device)
Output Type:Serial
Operating Temperature:-40°C ~ 70°C
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
T3111P
T3111P
COMPRESSED AIR RH+T+TDP 4-20MA
T7311
T7311
IND. RH+T+PRESS.-RS232 OUTPUT
SOLUTIONSKIT9-TH
SOLUTIONSKIT9-TH
WIRELESS TEMP & HUMIDITY SOL KIT
RK73G2BTTD1581F
RK73G2BTTD1581F
RESISTOR THICK FILM 1206
TLHG6400
TLHG6400
LED GREEN DIFFUSED 5MM T/H
NTS1245MFST3G
NTS1245MFST3G
DIODE SCHOTTKY 45V 12A 5DFN