
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 120253 Contrinex |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Sensor Type: | Inductive |
| Sensing Distance: | 0.059" (1.5mm) |
| Output Type: | PNP-NO |
| Response Frequency: | - |
| Shielding: | Unshielded |
| Material - Body: | Stainless Steel |
| Voltage - Supply: | 10V ~ 30V |
| Termination Style: | Connector |
| Operating Temperature: | -25°C ~ 70°C |
| Ingress Protection: | IP67 |
| Indicator: | No Indicator |
| Package / Case: | Cylinder |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of 1202530519 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
INDUCTIVE SEN 15MM PNP
INDUCTIVE SEN 4MM PNP
SENSOR PROX INDUCTIVE 8MM CYLIND
RES ARRAY 13 RES 15K OHM 14SOIC
MEMS OSC XO 33.3330MHZ LVCMOS LV
SI600 1.5MM 04EMBPNOM8P3
STANDARD MOTOR 20000 RPM 4.7V