
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 120253 Contrinex |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Sensor Type: | Inductive |
| Sensing Distance: | 0.157" (4mm) |
| Output Type: | NPN-NC, 3-Wire |
| Response Frequency: | - |
| Shielding: | Unshielded |
| Material - Body: | Nickel-Plated Brass |
| Voltage - Supply: | 10V ~ 30V |
| Termination Style: | Cable |
| Operating Temperature: | -25°C ~ 70°C |
| Ingress Protection: | IP67 |
| Indicator: | No Indicator |
| Package / Case: | Cylinder, Threaded - M12 |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of 1202530427 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
SI700 10MM M12NEMBNNC
SENSOR INDUCT 8MM PNP M12 NO
SENSOR INDUCT 50MM PNP M30 NC
NMP CONFIGURABLE POWER SUPPLY 12
MEMS OSC XO 166.6666MHZ LVDS SMD
XTAL OSC VCXO 148.42575MHZ
SI600 4MM M12SNEMBNNCCPV4W