
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 120253 Contrinex |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Sensor Type: | Inductive |
| Sensing Distance: | 0.394" (10mm) |
| Output Type: | PNP-NO |
| Response Frequency: | - |
| Shielding: | Unshielded |
| Material - Body: | Nickel-Plated Brass |
| Voltage - Supply: | 10V ~ 30V |
| Termination Style: | Connector |
| Operating Temperature: | -25°C ~ 70°C |
| Ingress Protection: | IP67 |
| Indicator: | No Indicator |
| Package / Case: | Cylinder, Threaded - M30 |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of 1202530332 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
SENSOR INDUCT 1.5MM NPN M8 NC
SENSOR INDUCT 2MM NPN M8 NC
SI600 1.5MM M5EMBNNCCPV3W
MEMS OSC XO 166.66666MHZ LVCMOS
SI600 8MM M30SEMBPNOM12P4
DC DC CONVERTER 15V 50W
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 50A