RPS1248-100-85
Description
RemotePro,12V100AH,85WSol,48VPoE
DataSheet
RPS1248-100-85 PDF
Type Description
Series:RemotePro® 85W
Package:Box
Part Status:Active
Power (Watts) - Max:17 W
Current @ Pmpp:-
Voltage @ Pmpp:12 V
Voltage - Open Circuit:-
Operating Temperature:-30°C ~ 60°C
Package / Case:Cell (36)
Size / Dimension:30.709" L x 26.693" W x 1.378" H (780.00mm x 678.00mm x 35.00mm)