RPL2448-200-170
Description
RemotePro,24V200AH,170WSol,48PoE
DataSheet
RPL2448-200-170 PDF
Type Description
Series:RemotePro® 170W
Package:Box
Part Status:Active
Power (Watts) - Max:37 W
Current @ Pmpp:-
Voltage @ Pmpp:24 V
Voltage - Open Circuit:-
Operating Temperature:-30°C ~ 60°C
Package / Case:Cells
Size / Dimension:62.008" L x 26.693" W x 1.378" H (1575.00mm x 678.00mm x 35.00mm)