NZA-490-490
Manufacturer
EMIT
VIGOR # :
Description
REFLOW NOZZLE 49.0MM X 49.0MM
Catalog
Soldering, Desoldering, Rework Tips, Nozzles
DataSheet
NZA-490-490 PDF
Type Description
Series:APR
Package:Box
Part Status:Active
Tip Type:Rework
Tip Shape:Nozzle
Height:-
Width:1.929" (49.00mm)
Length:1.929" (49.00mm)