1E025CDA068
Description
IRON ERSA 115V 25W
DataSheet
1E025CDA068 PDF
Type:Iron
Tip Temperature:Up to 842°F (450°C)
Tip Type:0842CD, ERSADUR
Workstand:Not Included
Tip Diameter:-
Power (Watts):25W
Features:Ergonomic
Includes:-
Voltage - Input:115V