A16-24DSW
Manufacturer
Omron Automation & Safety Services
VIGOR # :
Description
LAMP LED 24VDC 16 SERIES WHITE
Catalog
Accessories
DataSheet
A16-24DSW PDF
Type Description
Series:A16
Package:Bulk
Part Status:Active
Accessory Type:LED
For Use With/Related Products:A16 Series
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
AT212A
AT212A
HARDWARE BEZEL W/2 AT617LED BLCK
PROTECTIVE SHROUD E-STOP YELLOW
54-921
TOGGLE SAFETY COVER
MTG7-002S-MLB00-NW-0VE5
MTG7-002S-MLB00-NW-0VE5
LED MCPCB LINEAR NEUT 4000K ML-B
A16-24DSW
A16-24DSW
LAMP LED 24VDC 16 SERIES WHITE
Q-2X013000R.75M
Q-2X013000R.75M
SMA-SJB/MCX-SJ G316D 0.75M
8STRREDGPT25
8STRREDGPT25
HOOK-UP STRND 8AWG 60V RED 25'