ESL-30/60-10
Manufacturer
Banner Engineering
VIGOR # :
Description
EMERGENCY STOP LEGEND LABEL (ADH
Catalog
Accessories
DataSheet
ESL-30/60-10 PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Accessory Type:Emergency Stop Label
For Use With/Related Products:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
G12A
G12A
GUARD PB 1/4-40 CLEAR ALUMINUM
LED T4.5 3V GREEN
D4A-C00
D4A-C00
LIMIT SWITCH ADJ ROLLER LEVER
FL3200001
FL3200001
CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD
ESL-30/60-10
ESL-30/60-10
GP10BE-E3/54
GP10BE-E3/54
DIODE GEN PURP 100V 1A DO204AL