SC37-10M10
Manufacturer
Omron Automation & Safety Services
VIGOR # :
Description
10M SHIELDED CABLE WITH M8 F
Catalog
Accessories
DataSheet
SC37-10M10 PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Active
Accessory Type:-
For Use With/Related Products:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
KOM2
KOM2
SWITCH COVER METAL
HWAM-312
HWAM-312
22MM OPEN-OFF-CLOSE N.P
KEY ON SPRING EB 5001, 2 KEYS
XLUG13D
XLUG13D
LED GREEN DIFFUSED FLAT TOP T/H
LI2000-50M-320-0.15
LI2000-50M-320-0.15
THERM PAD 50MX320MM W/ADH WHITE
SC37-10M10
SC37-10M10
10M SHIELDED CABLE WITH M8 F
14TL1-8
14TL1-8
SWITCH TOGGLE 4PDT 10A 125V