A22NZ-3BM-TWA
Manufacturer
Omron Automation & Safety Services
VIGOR # :
Description
CONFIG SW BODY SELECTOR ILLUM
Catalog
Configurable Switch Components - Body
DataSheet
A22NZ-3BM-TWA PDF
Type Description
Series:A22NW
Package:Bulk
Part Status:Active
Requires:Contact Block(s), Illumination Source
Type:Maintained
Illumination:Illuminated - White
Actuator Type:Selector
(Select First, Then Apply Filters) Compatible Series:Omron, A22NW
Panel Cutout Dimensions:22.3mm (Round)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
RAFIX 22FSR KEYLOCK SWITCH 1X40
RAFIX 22 QR SELECTOR SWITCH 90X4
2ALP6LB-024
2ALP6LB-024
PUSH BUTTON OPER. 22 MM ILL. PRO
12V-NB-BLU-12M
12V-NB-BLU-12M
LED ENG BLU 465NM 3LEDS 12M REEL
AX7MBF3-1300.0000T
AX7MBF3-1300.0000T
XTAL OSC XO 1.3000GHZ CML SMD