
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 4492W |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Tape Type: | Double Coated, Double Sided |
| Adhesive: | Acrylic, 430 |
| Backing, Carrier: | Polyethylene Foam |
| Thickness: | 0.0313" (31.3 mils, 0.794mm) |
| Thickness - Adhesive: | - |
| Thickness - Backing, Carrier: | - |
| Width: | 8.00" (203.20mm) |
| Length: | 9.00" (228.60mm) |
| Color: | White |
| Usage: | - |
| Temperature Range: | 158°F (70°C) Max |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2 |
Current price of 3M 4492W 8" X 9"-10 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TAPE DBL COATED WHITE 3/8"X 5YDS
TAPE GLASS CLOTH BROWN 9"X 36YDS
TAPE DBL COATED NAT 3"X 9" 25/PK
MEMS OSC XO 35.8400MHZ H/LV-CMOS
ALUM ELECT 450V 100UF SNAP-IN
TAPE DBL COATED WHT 8"X 9" 10/PK
DC DC CONVERTER 10V 75W