
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Scotch® 3326 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Tape Type: | Aluminum Foil |
| Adhesive: | Acrylic |
| Backing, Carrier: | Aluminum Foil |
| Thickness: | 0.0044" (4.4 mils, 0.112mm) |
| Thickness - Adhesive: | 0.0021" (2.1 mils, 0.053mm) |
| Thickness - Backing, Carrier: | 0.0023" (2.3 mils, 0.058mm) |
| Width: | 2.50" (63.50mm) 2 1/2" |
| Length: | 1.25" (31.75mm) 1 1/4" |
| Color: | Silver |
| Usage: | - |
| Temperature Range: | -20°F ~ 250°F (-29°C ~ 121°C) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3 |
Current price of 3M 3326 2.5" X 1.25"-250 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TAPE ADHSV TRNSFR 2.83"X 60YD
TAPE DBL COAT GRAY 4"X 9" 6/PACK
TAPE DBL COATED 3/4" DIA 250/RL
MEMS OSC XO 18.4320MHZ LVCMOS LV
DC DC CONVERTER 15V 300W
TAPE ALUM 2 1/2"X 1 1/4" 250/RL
DC DC CONVERTER 36V 150W