
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | VHB™ F9469PC |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Tape Type: | Adhesive Transfer |
| Adhesive: | Acrylic, 100MP |
| Backing, Carrier: | Polycoated Kraft Liner |
| Thickness: | 0.0090" (9.0 mils, 0.229mm) |
| Thickness - Adhesive: | 0.0050" (5.0 mils, 0.127mm) |
| Thickness - Backing, Carrier: | 0.0040" (4.0 mils, 0.102mm) |
| Width: | 1.00" (25.40mm) |
| Length: | 3.00" (76.20mm) |
| Color: | Clear |
| Usage: | - |
| Temperature Range: | 300°F (149°C) Max |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2 |
Current price of 3M F9469PC 1" X 3"-100 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TAPE ADHSV TRNSFR 1 1/2"X 36YDS
TAPE DUCT CLOTH BLACK 39"X 50YDS
TAPE ALUM 1 1/2"X 10 1/2" 100/RL
XTAL OSC VCXO 432.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 140.0000MHZ LVPECL
TAPE ADHSV TRNSFR 1"X 3" 100/RL