
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 9626 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Tape Type: | Adhesive Transfer |
| Adhesive: | Acrylic |
| Backing, Carrier: | Paper |
| Thickness: | 0.0052" (5.2 mils, 0.132mm) |
| Thickness - Adhesive: | 0.0020" (2.0 mils, 0.051mm) |
| Thickness - Backing, Carrier: | 0.0032" (3.2 mils, 0.081mm) |
| Width: | 0.63" (16.00mm) 5/8" |
| Length: | 15' (4.6m) 5 yds |
| Color: | Clear |
| Usage: | - |
| Temperature Range: | 200°F (93°C) Max |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 11 |
Current price of 0.625-5-9626 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TAPE ALUM FOIL 1 1/4" DIA 500/RL
TAPE DBL COATED CLEAR 8"X 5YDS
TAPE ELECTRICAL WHT 0.47"X 60YDS
JUMPER-H1504TR/A3048W/H1504TR 2"
PCB TERMINAL
SINGLE END JUMPER 8" 24AWG BLACK
TAPE ADHSV TRNSFR CLR 5/8"X 5YDS