
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 4380 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Tape Type: | Aluminum Foil |
| Adhesive: | Acrylic |
| Backing, Carrier: | Aluminum Foil |
| Thickness: | 0.0033" (3.3 mils, 0.084mm) |
| Thickness - Adhesive: | 0.0013" (1.3 mils, 0.033mm) |
| Thickness - Backing, Carrier: | 0.0020" (2.0 mils, 0.051mm) |
| Width: | 1.25" (31.75mm) 1 1/4" dia |
| Length: | - |
| Color: | Silver |
| Usage: | - |
| Temperature Range: | -30°F ~ 300°F (-34°C ~ 150°C) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2 |
Current price of 3M 4380 CIRCLE-1.250"-500 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TAPE DBL COATED CLEAR 8"X 5YDS
TAPE ELECTRICAL WHT 0.47"X 60YDS
TAPE ELECTRICAL BLK 3.78"X 72YDS
XTAL OSC XO 75.5244MHZ CMOS SMD
DC DC CONVERTER 18.5V 25W
2MM TERMINAL STRIP
TAPE ALUM FOIL 1 1/4" DIA 500/RL