
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 4466W |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Tape Type: | Double Coated, Double Sided |
| Adhesive: | Rubber |
| Backing, Carrier: | Polyethylene Foam |
| Thickness: | 0.0625" (62.5 mils, 1.588mm) |
| Thickness - Adhesive: | - |
| Thickness - Backing, Carrier: | - |
| Width: | 6.00" (152.40mm) |
| Length: | 8.00" (203.20mm) |
| Color: | White |
| Usage: | - |
| Temperature Range: | 120°F (49°C) Max |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2 |
Current price of 3M 4466W 6" X 8"-10 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TAPE SPLIC CLR 6"X 8 5/8" 25/RL
TAPE DBL COATED 8"X 1 1/4" 10/PK
TAPE LEAD FOIL SIL 0.71"X 36YDS
RES ARRAY 4 RES 620K OHM 0804
MEMS OSC XO 166.666666MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 66.6660MHZ H/LV-CMOS
TAPE DBL COATED WHT 6"X 8" 10/PK