
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 4466W |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Tape Type: | Double Coated, Double Sided |
| Adhesive: | Rubber |
| Backing, Carrier: | Polyethylene Foam |
| Thickness: | 0.0625" (62.5 mils, 1.588mm) |
| Thickness - Adhesive: | - |
| Thickness - Backing, Carrier: | - |
| Width: | 2.00" (50.80mm) |
| Length: | 1.25" (31.75mm) 1 1/4" |
| Color: | White |
| Usage: | - |
| Temperature Range: | 120°F (49°C) Max |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 5 |
Current price of 3M 4466W 2" X 1.25"-25 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TAPE DBL COATED NATURAL 25/PACK
TAPE INSUL TRANSLUCNT 12"X 36YDS
TAPE ADHSV TRNSFR 7"X 5YDS
MEMS OSC XO 31.2500MHZ H/LV-CMOS
TERM BLK 22P SIDE ENT 5.08MM PCB
TAPE DBL COATED 2"X 1 1/4" 25/PK
DC DC CONVERTER 13.8V 100W