
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 4466B |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Tape Type: | Double Coated, Double Sided |
| Adhesive: | Rubber |
| Backing, Carrier: | Polyethylene Foam |
| Thickness: | 0.0625" (62.5 mils, 1.588mm) |
| Thickness - Adhesive: | - |
| Thickness - Backing, Carrier: | - |
| Width: | 1.25" (31.75mm) 1 1/4" |
| Length: | 15' (4.6m) 5 yds |
| Color: | Black |
| Usage: | - |
| Temperature Range: | 120°F (49°C) Max |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 5 |
Current price of 1.25-5-4466B is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TAPE DBL COAT GRAY 7"X 7" 2/PACK
TAPE DBL COAT 2 1/2" DIA 100/RL
TAPE ADHSV TRNSFR 2"X 2" 50/ROLL
RES SMD 10 OHM 0.2% 1W 2516 WIDE
ALUM-SCREW TERMINAL
CONN HEADER VERT 8POS 5.08MM
TAPE DBL COATED BLK 1 1/4"X 5YDS