
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 468MP |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Tape Type: | Adhesive Transfer |
| Adhesive: | Acrylic, 200MP |
| Backing, Carrier: | Polycoated Kraft Liner |
| Thickness: | 0.0094" (9.4 mils, 0.239mm) |
| Thickness - Adhesive: | 0.0052" (5.2 mils, 0.132mm) |
| Thickness - Backing, Carrier: | 0.0042" (4.2 mils, 0.107mm) |
| Width: | 6.00" (152.40mm) |
| Length: | 1.25" (31.75mm) 1 1/4" |
| Color: | Clear |
| Usage: | - |
| Temperature Range: | 60°F ~ 100°F (16°C ~ 38°C) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2 |
Current price of 3M 468MP 6" X 1.25"-100 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TAPE ADHSV TRAN 3"X 8 5/8" 50RL
TAPE SPLIC CLEAR 3/4"X 5YD 10/CS
TAPE DBL COATED CLEAR 10"X 5YDS
XTAL OSC VCXO 345.6000MHZ HCSL
ERC-55-500 332K .1% T-2 EK E3
TAPE ADHSV TRAN 6"X 1 1/4" 100RL