
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Scotch® 600 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Tape Type: | Film |
| Adhesive: | Acrylic |
| Backing, Carrier: | Paklon™ Film |
| Thickness: | 0.0023" (2.3 mils, 0.058mm) |
| Thickness - Adhesive: | 0.0008" (0.8 mils, 0.021mm) |
| Thickness - Backing, Carrier: | 0.0015" (1.5 mils, 0.038mm) |
| Width: | 9.00" (228.60mm) |
| Length: | 9.25" (234.95mm) 9 1/4" |
| Color: | Clear |
| Usage: | - |
| Temperature Range: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2 |
Current price of 3M 600 9" X 9.25"-25 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TAPE ALUM FL 3/4"X 1 1/4" 250/RL
TAPE DBL COATED NATURAL 27/ROLL
TAPE SPLIC 5 3/4"X 5 3/4" 50/RL
2'X6' ESD SOLDERING MAT KIT USA
RF TX IC ASK/FSK 433MHZ 10TFSOP
SAFETY LIGHT CURTAIN CABLE
TAPE FILM CLR 9"X 9 1/4" 25/ROLL