
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Box |
| Part Status: | Active |
| Tape Type: | Double Coated, Double Sided |
| Adhesive: | Acrylic |
| Backing, Carrier: | Polyester |
| Thickness: | - |
| Thickness - Adhesive: | 0.0057" (5.7 mils, 0.145mm) |
| Thickness - Backing, Carrier: | 0.0040" (4.0 mils, 0.102mm) |
| Width: | 1.00" (25.40mm) |
| Length: | 1.00" (25.40mm) |
| Color: | Clear |
| Usage: | Bonding |
| Temperature Range: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of 5-9495MP-1S is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TAPE POLY ELECTRCAL 2"X72YD-BLK
TAPE LAMINATING 8"X 10 1/2" 25RL
TAPE DBL COATED 1 1/2"X 3" 25/PK
ERL-20 130 1% T-1 RLR20C1300FS R
CAP CER 270PF 5KV C0G/NP0 2225
LED BLUE DIFFUSED 5MM OVAL T/H
TAPE DBL COATED CLEAR 1"X 1" 5PK