T3DSO1000-MSO
Manufacturer
Teledyne LeCroy
VIGOR # :
Description
MSO LOGIC ANLYZR SW OPT T3DSO100
Catalog
Accessories
DataSheet
T3DSO1000-MSO PDF
Type Description
Series:T3DSO1000
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Oscilloscope
Accessory Type:Software
For Use With/Related Products:Oscilloscopes: T3DSO1000
Specifications:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
TMPCNS02
TMPCNS02
QUICK DISCONNECT STANDARD CONN
IRW-6PS
IRW-6PS
LARGE FORMAT IR INSPECTION WINDO
BLK INSULATOR FOR 72-159/160
UST1A470MDD1TP
UST1A470MDD1TP
CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL
T3DSO1000-MSO
T3DSO1000-MSO
ANVIL, COMBINATION .055
CN13104_LENA-S
CN13104_LENA-S
PACK ROUND 1 POS 111MM D 84.6MMH