PQT01V100
Manufacturer
Bartovation
VIGOR # :
Description
LOW LEVEL RESIDUAL QUATERNARY AM
Catalog
Accessories
DataSheet
PQT01V100 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bottle
Part Status:Active
Type:Specialized
Accessory Type:Test Strips
For Use With/Related Products:-
Specifications:0 ~ 100ppm
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
PK-ZS-014
PK-ZS-014
ADAPTER Y LEAD FOR ZS4000 4/PC
CT2712A-8
CT2712A-8
TIP INSULATOR GRAY 5MM
USB CAP-5
USB CAP-5
SPARE CAP FOR EL-USB-5
PQT01V100
PQT01V100
T199362ACC
T199362ACC
SPARE BATTERY FOR EX SERIES
LTCK004CG#TRPBF
LTCK004CG#TRPBF
IC KIT MULTIPROTOCOL
CRS7
CRS7
RF ANT 75MHZ WHIP STR UHF FEM