05K12L-000S3
Manufacturer
Rosenberger
VIGOR # :
Description
PRECISION N TYPE OPEN
Catalog
Accessories
DataSheet
05K12L-000S3 PDF
Type Description
Series:RPC
Package:Bag
Part Status:Active
Type:Specialized
Accessory Type:Open Circuit Jack
For Use With/Related Products:Network Analyzer
Specifications:N Type 50Ohm Jack
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
VS-CKP4-000
VS-CKP4-000
VERISAFE INSULATION PIERCING CON
CLWTC-1000
CLWTC-1000
CONTROLLER FOR AUTOMATION OF CLW
119S12L-000D3
119S12L-000D3
PSMP OPEN
ERJ-6DQFR33V
ERJ-6DQFR33V
RES 0.33 OHM 1% 1/2W 0805
EEG.2K.312.CYM
EEG.2K.312.CYM
CONN RCPT FMALE 12POS GOLD CRIMP