AI-000504-60
Manufacturer
Mueller Electric Co.
VIGOR # :
Description
60" GROUND CABLE NO CLIPS
Catalog
Accessories
DataSheet
AI-000504-60 PDF
Type Description
Series:AI
Package:Bag
Part Status:Active
Type:Test Clip, Lead, Probe
Accessory Type:Ground Lead
For Use With/Related Products:-
Specifications:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
M1026
M1026
B0 INPUT MOD,MS LOGGER 0-20MA
BU-29-2
BU-29-2
INSULATOR FOR BU-27 SERIES RED
AI-000448-36
AI-000448-36
GRND CABLE BU-24 BOTH ENDS
1210J0160120GCR
1210J0160120GCR
CAP CER 12PF 16V C0G/NP0 1210
PSR40N08AK
PSR40N08AK
SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 102DB
AI-000504-60
AI-000504-60
60" GROUND CABLE NO CLIPS
PL8302T
PL8302T
FIXED IND 20.4UH 13.5A 10.1 MOHM