60S150-C10S3
Manufacturer
Rosenberger
VIGOR # :
Description
7/16 CALIBRATION LOAD
Catalog
Accessories
DataSheet
60S150-C10S3 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bag
Part Status:Active
Type:Network Analyzer
Accessory Type:Calibration Load Plug
For Use With/Related Products:-
Specifications:7/16 Plug
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
GOLDCAREPLAN-GROUP4-5YR
R9933
R9933
RH CALIBRATION STANDARD, 33%
CT3194
CT3194
FUSE 600V 10A 50KA 6 X 32MM CERA