PKIT2-5MM-101
Manufacturer
Teledyne LeCroy
VIGOR # :
Description
ACCY KIT - PP010
Catalog
Accessories
DataSheet
PKIT2-5MM-101 PDF
Type Description
Series:PP
Package:Pouch
Part Status:Active
Type:Test Clip, Lead, Probe
Accessory Type:Probe Accessory Kit
For Use With/Related Products:LeCroy Passive Probes
Specifications:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
PK007-013
PK007-013
GND BLADE PK OF 5
FI-3000TP-UMPO12F
FI-3000TP-UMPO12F
MPO 12/24 UPC TIP FOR BULKHEADS
PH103
PH103
PH BUFFER SOLUTIONS, 20PK INCLUD
GRM2165C2A271JA01D
GRM2165C2A271JA01D
CAP CER 270PF 100V C0G/NP0 0805
1812Y2000474KET
1812Y2000474KET
CAP CER 0.47UF 200V X7R 1812
BCC06Z9
BCC06Z9
CONN PLUG FMALE 4POS SCREW