Y4028100R000V0I
Manufacturer
VPG Foil
VIGOR # :
Description
RES 100 OHM .2W .005% FOIL
Catalog
Accessories
DataSheet
Y4028100R000V0I PDF
Type Description
Series:FSR
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Multimeter
Accessory Type:Plug-In Resistor
For Use With/Related Products:DMMs
Specifications:100Ohm