FLUKE-700BCW
Manufacturer
Fluke Electronics
VIGOR # :
Description
BAR CODE WAND
Catalog
Accessories
DataSheet
FLUKE-700BCW PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Specialized
Accessory Type:Adapter Kit
For Use With/Related Products:Fluke 74x Series
Specifications:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
PT-350
PT-350
POCKET TONER SPEAKER
FTP-1
FTP-1
FUSE TEST PROBE SET
153QK105-K20S3
153QK105-K20S3
QN CALIBRATION ADAPTER
RG1608N-95R3-W-T5
RG1608N-95R3-W-T5
RES SMD 95.3OHM 0.05% 1/10W 0603
170M2613
170M2613
FUSE SQUARE 80A 700VAC RECT