PSP03V100
Manufacturer
Bartovation
VIGOR # :
Description
PHENOLPHTHALEIN TEST PAPER [VIAL
Catalog
Accessories
DataSheet
PSP03V100 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bottle
Part Status:Active
Type:Specialized
Accessory Type:Test Paper
For Use With/Related Products:-
Specifications:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CTM-8681-9
CTM-8681-9
INSULATOR FOR TELCOM CLIPS WHITE
IR189USB
IR189USB
USB CABLE ADAPTER FOR 189 DMMS
05S12L-000S3
05S12L-000S3
PRECISION N TYPE OPEN
0805Y0630154MXR
0805Y0630154MXR
CAP CER 0.15UF 63V X7R 0805
1808J1000391KDR
1808J1000391KDR
CAP CER 390PF 100V X7R 1808