08S150-C10S3
Manufacturer
Rosenberger
VIGOR # :
Description
PRECISION 1.85 CALIBRATION LOAD
Catalog
Accessories
DataSheet
08S150-C10S3 PDF
Type Description
Series:RPC
Package:Bag
Part Status:Active
Type:Specialized
Accessory Type:Calibration Load Plug
For Use With/Related Products:Network Analyzer
Specifications:1.85 Plug
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
AI-000505-120
AI-000505-120
120" GROUND SS CABLE NO CLIPS
51K121-K20S3
51K121-K20S3
BNC CALIBRATION ADAPTER
IT-E132B
IT-E132B
USB INTERFACE KIT, 1785B-88, 913
SDS-160F25PR01-08
SDS-160F25PR01-08
SPEAKER 8OHM 60W TOP PORT 87DB
SiT5156AE-FA-28VT-10.000000F
SiT5156AE-FA-28VT-10.000000F
XTAL OSC VCTCXO 10.0000MHZ