WS10-FP-CHNES-SI
Manufacturer
Teledyne LeCroy
VIGOR # :
Description
WS10 CHINESE (SIMPLIFIED) FRONT
Catalog
Accessories
DataSheet
WS10-FP-CHNES-SI PDF
Type Description
Series:WaveSurfer®
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Type:Oscilloscope
Accessory Type:Software
For Use With/Related Products:WaveSurfer Series Oscilloscopes
Specifications:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
WSXS-FLEXRAYBUS TD
WSXS-FLEXRAYBUS TD
EMBEDDED BUS TRIG&DECODE-WS-MXS
WSXS-AUTO
WSXS-AUTO
AUTO BUS TRIGGER&DECODE - WS-MXS
03K150-060S3
03K150-060S3
PRECISION 3.5 MISMATCH
1210J0100821KCR
1210J0100821KCR
CAP CER 820PF 10V C0G/NP0 1210
MO044202-4
MO044202-4
MIC COND ANALOG OMNI -42DB 4MM D