07P101-P041
Manufacturer
Rosenberger
VIGOR # :
Description
PRECISION 7 AIR LINE
Catalog
Accessories
DataSheet
07P101-P041 PDF
Type Description
Series:RPC
Package:Bag
Part Status:Active
Type:Specialized
Accessory Type:Airline
For Use With/Related Products:Network Analyzer
Specifications:RPC-7
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
T199590
T199590
42 LENS WITH CASE
M402
M402
ANTENNA DIPOLE 1.25 TO 1.65 GHZ
WS4KHD-MSO-LICENSE
WS4KHD-MSO-LICENSE
MSO LICENSE WSURFER 4000HD ONLY
VJ0805A271GXBMC
VJ0805A271GXBMC
CAP CER 270PF 100V C0G/NP0 0805
E35RG13248LW2M450-CA
E35RG13248LW2M450-CA
3.5" TFT CAPACITIVE TOUCH