S2P-TI200
Manufacturer
Fluke Electronics
VIGOR # :
Description
SILVER CAREPLAN TI200 2 YR
Catalog
Accessories
DataSheet
S2P-TI200 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:-
Accessory Type:Extended Warranty
For Use With/Related Products:Ti200
Specifications:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
FLUKE MA-C8
FLUKE MA-C8
WALL OUTLET ADAPTER FLUKE-174X
A764
A764
EXHAUST SPIGOT
PK4-5MM-7
PK4-5MM-7
TIP INSULATOR BLACK QTY 10
SDA07H1SBD
SDA07H1SBD
SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V
CJ1W-ID232
CJ1W-ID232
INPUT MODULE 32 DIGITAL
SM8S20
SM8S20
TVS DIODE 8W 20V 35.8V DO-218